Kontaktní údaje

+420 604 108 745 obchod@skolnihry.cz

Nebo využijte kontaktní formulář o kousek níže.

Od koho nakupujete?

INSPIRIS Technologies s.r.o.
Kaštanová 489/34
620 00 Brno
044 11 242
DIČ CZ04411242
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 89759.

Kontaktní formulář

Pokud chcete poradit s nákupem, zjistit aktuální stav Vaší objednávky nebo zboží reklamovat, nejjednodušší cestou je využít náš kontaktní formulář. Zeptejte se nás klidně i na cokoli, co Vás zajímá o našich hrách. Jsme jejich výrobci, nikdo Vám neporadí lépe než my! :-)

Na dotaz Vám odpovíme zpravidla ještě ten samý den.

Vzdělávání zábavnou hrou.

Deskové hry pro zábavu i poznání.

Vlastivěda zábavnou hrou. 600 otázek a odpovědí s dětmi procvičí učivo o naší vlasti. Čeká na vás zeměpis, dějepis, občanská výchova i hledání ve slepé mapě.

Více informací »

Přírodověda zábavnou hrou. 600 otázek a odpovědí s dětmi procvičí učivo přírodovědy. Vyzkoušejte své znalosti z oblasti neživé přírody, rostlin, živočichů i člověka.

Více informací »

Volba povolání zábavnou hrou. 146 různorodých profesí a 1168 úkolů vám pomůže vybrat, jaké profesi se v životě budete věnovat. Vytvořeno ve spolupráci se školními kariérními poradci.

Více informací »

Matematika zábavnou hrou. Zábavné počítání a procvičování příkladů na sčítání, odčítání a malou násobilku pro děti v 1. a 2. ročníku na ZŠ. 4 herní plány v jednom balení.

Více informací »

Matematika zábavnou hrou. Zábavné počítání a procvičování příkladů na násobilku a sčítání a odčítání v oboru do 1000 pro děti ve 3. a 4. ročníku na ZŠ. 4 herní plány v jednom balení.

Více informací »

Dopravní výchova zábavnou hrou. 325 otázek a odpovědí s dětmi procvičí chování v dopravě v roli chodce, cyklisty, pasažéra v hromadné dopravě i záchranáře.

Více informací »