Informace pro školy


Navrženo pro výuku

Naší vizí je vzdělávat děti zábavnou formou. Naše deskové hry jsou primárně určeny dětem na základních školách, a to od 1. až do 5. ročníku. Děti se hrou zabaví, ale hlavně si procvičí znalosti z jednotlivých předmětů – vlastivědy, přírodovědy, matematiky či dopravní výchovy. Unikátní je také desková hra Vzhůru do světa povolání!, která se věnuje kariérnímu poradenství u starších dětí, konkrétně od 4. do 9. ročníku ZŠ. Procvičování formou společenské hry děti motivuje a přispívá k upevnění vědomostí.

Doslova škola hrou

Všechny naše deskové hry byly vytvořeny ve spolupráci s pedagogy a respektují osnovy a vzdělávací programy základních škol. Procvičují to, co by děti měly znát, a rozšiřují jejich vědomosti o různé zajímavosti. Žáci při jejich hraní zpozorní a učivo si lépe pamatují. Vzdělávací deskové hry jsou ideálním zpestřením výuky, a to formou, díky které se děti budou učit rády.

Prověřená učební pomůcka

Vzdělávací deskové hry vyrábíme již od roku 2015. Od té doby si naše hry našly své místo na každé čtvrté základní škole v ČR. Žáky hraní baví a rádi si rozšiřují tématické vědomosti. Pedagogové oceňují zábavnou formu vzdělávání, která děti motivuje zdokonalovat své vědomosti. Hry jsou velmi oblíbené a získávají si své místo jako učební pomůcky ve vyučování, ale i jako poučné hračky ve školních družinách.

Deskové hry pro zábavu a poznání. Do školy i družiny.

Nabízíme již šest vzdělávacích her pro první i druhý stupeň základní školy:

Vzhůru na vlastivědu!

Vlastivěda

Vzhůru na vlastivědu! - Vlastivěda zábavnou hrou. 600 otázek a odpovědí s dětmi procvičí učivo o naší vlasti. Zeměpis, dějepis, občanská výchova a slepá mapa.

Více o hře
Vzhůru na přírodovědu!

Přírodověda

Vzhůru na přírodovědu! - Přírodověda zábavnou hrou. 600 otázek a odpovědí s dětmi procvičí učivo přírodovědy. Neživá příroda, rostliny, živočichové, člověk.

Více o hře
Vzhůru do světa povolání!

Volba povolání

Vzhůru do světa povolání! – Volba povolání zábavnou hrou. Podpora kariérního poradenství pro 4.-9. ročník ZŠ. Celkem 146 povolání a 1168 úkolů.

Více o hře
Vzhůru na matematiku! 1

Matematika 1

Vzhůru na matematiku! 1 - Matematika zábavnou hrou. Více než 1450 příkladů z učiva 1. a 2. ročníku ZŠ k procvičení. Losování náhodných příkladů, zkratky a pasti.

Více o hře
Vzhůru na matematiku! 2

Matematika 2

Vzhůru na matematiku! 2 - Matematika zábavnou hrou. Více než 1450 příkladů z učiva 3. a 4. ročníku ZŠ k procvičení. Losování náhodných příkladů, zkratky a pasti.

Více o hře
Vzhůru do provozu!

Dopravní výchova

Vzhůru do provozu! - Dopravní výchova zábavnou hrou. 325 otázek a odpovědí s dětmi procvičí chování v dopravě v roli chodce, cyklisty, pasažéra MHD i záchranáře.

Více o hře

Zařazení do výuky

koncepce

Koncepce her je přímo přizpůsobena školám, jelikož doba jedné hry se v závislosti na počtu hráčů pohybuje od 15 do 45 minut, tedy maximálně v rámci jedné vyučovací hodiny.

pravidla

Pravidla hry jsou vytvořena tak, aby zábavnou formou s dětmi procvičila látku z konkrétního předmětu. Ať už se jedná o Vzdělávací a procvičovací verzi pravidel u her zaměřených na vlastivědu, přírodovědu a dopravní výchovu, nebo o rychlý dril u příkladů ve hrách zaměřených na matematiku.

využití

Hry mohou být využity i v kroužcích, či ve školních družinách. Mimořádně vhodné jsou také pro dětské domovy, domy dětí a mládeže nebo dětská oddělení v nemocnicích.

Zaujaly Vás naše vzdělávací deskové hry?

Kupte je dětem v našem e-shopu. Jsou skladem a ihned k doručení.
Věříme, že stojí za vyzkoušení.

Koupit

Vzdělávání zábavnou hrou.

Deskové hry pro zábavu i poznání.

Vlastivěda zábavnou hrou. 600 otázek a odpovědí s dětmi procvičí učivo o naší vlasti. Čeká na vás zeměpis, dějepis, občanská výchova i hledání ve slepé mapě.

Více informací »

Přírodověda zábavnou hrou. 600 otázek a odpovědí s dětmi procvičí učivo přírodovědy. Vyzkoušejte své znalosti z oblasti neživé přírody, rostlin, živočichů i člověka.

Více informací »

Volba povolání zábavnou hrou. 146 různorodých profesí a 1168 úkolů vám pomůže vybrat, jaké profesi se v životě budete věnovat. Vytvořeno ve spolupráci se školními kariérními poradci.

Více informací »

Matematika zábavnou hrou. Zábavné počítání a procvičování příkladů na sčítání, odčítání a malou násobilku pro děti v 1. a 2. ročníku na ZŠ. 4 herní plány v jednom balení.

Více informací »

Matematika zábavnou hrou. Zábavné počítání a procvičování příkladů na násobilku a sčítání a odčítání v oboru do 1000 pro děti ve 3. a 4. ročníku na ZŠ. 4 herní plány v jednom balení.

Více informací »

Dopravní výchova zábavnou hrou. 325 otázek a odpovědí s dětmi procvičí chování v dopravě v roli chodce, cyklisty, pasažéra v hromadné dopravě i záchranáře.

Více informací »