Často kladené dotazy


Jsme škola a chtěli bychom platit na fakturu. Je to možné?


Ano, školy mohou využít platbu na fakturu. V objednávce zvolte v sekci Doprava a platba možnost Na fakturu a vyberte svůj preferovaný způsob dopravy. Po objednání se Vám může ozvat náš pracovník se žádostí o písemnou objednávku. Zboží Vám zašleme spolu s fakturou, jejíž doba splatnosti je 14 kalendářních dnů.

Na faktuře pro naši organizaci nesmí být uvedeno jméno a příjmení objednávajícího. Lze tyto údaje na faktuře neuvádět?


Samozřejmě ano. Pro tento případ jsme v objednávkovém formuláři připravili speciální políčko Nepřeji si na faktuře uvádět jméno, příjmení, telefon a e-mail kontaktní osoby. Pokud jej zaškrtnete, na faktuře se tyto údaje neobjeví a budou použity pouze pro bezproblémové doručení zboží.

Nabízíte i jiné hry?


Pořád vymýšlíme něco nového... Brzy se dozvíte podrobnosti :-)

Hra Vzhůru do provozu! obsahuje celkem 325 otázek. Není to málo?


Máme vyzkoušeno, že není. Otázky ve hře pokrývají nejdůležitější oblasti bezpečného chování v provozu. Otázky se za nějakou dobu sice začnou opakovat, ale to je vlastně i účel - pomůže to dítěti si pravidla dopravního provozu osvojit a zapamatovat. Hry Vzhůru na vlastivědu! a Vzhůru na přírodovědu! pak obsahují rovnou 600 otázek, u kterých se určitě dozvíte spoustu nových zajímavostí.

Nejsou děti v nevýhodě, když hrají s dospělými? Ti přece učivo základních škol znají.


Budete se divit, ale síly budou vyrovnané. Všechny naše hry obsahují také otázky, na které kolikrát lépe dovedou odpovědět právě děti. S klidným svědomím tak naše vzdělávací deskovky můžeme doporučit pro celou rodinu.


Nenašli jste, co Vás zajímá?

Zeptejte se!

Vzdělávání zábavnou hrou.

Deskové hry pro zábavu i poznání.

Vlastivěda zábavnou hrou. 600 otázek a odpovědí s dětmi procvičí učivo o naší vlasti. Čeká na vás zeměpis, dějepis, občanská výchova i hledání ve slepé mapě.

Více informací »

Přírodověda zábavnou hrou. 600 otázek a odpovědí s dětmi procvičí učivo přírodovědy. Vyzkoušejte své znalosti z oblasti neživé přírody, rostlin, živočichů i člověka.

Více informací »

Dopravní výchova zábavnou hrou. 325 otázek a odpovědí s dětmi procvičí chování v dopravě v roli chodce, cyklisty, pasažéra v hromadné dopravě i záchranáře.

Více informací »

Silný motivační prvek v podobě deskové hry posiluje zájem žáků a přispívá k upevnění a k trvalosti poznatků z dopravní výchovy.

Základní škola, Česká Skalice

První večer jsme se od hry neodtrhli. Bavila se celá rodina, i s babičkou :-)

Richard, Blansko

Se hrou jsme měli možnost pracovat s dětmi předškolního věku a s žáky prvního stupně ZŠ. Hra je zábavná, kreativní a hlavně poučná. Zahrnuje i zdravovědu, což je skvělé.

Základní škola, Chropyně
Další ohlasy