Často kladené dotazy


Jsme škola a chtěli bychom platit na fakturu. Je to možné?


Ano, školy mohou využít platbu na fakturu. V objednávce zvolte v sekci Doprava a platba možnost Na fakturu a vyberte svůj preferovaný způsob dopravy. Po objednání se Vám může ozvat náš pracovník se žádostí o písemnou objednávku. Zboží Vám zašleme spolu s fakturou, jejíž doba splatnosti je 14 kalendářních dnů.

Na faktuře pro naši organizaci nesmí být uvedeno jméno a příjmení objednávajícího. Lze tyto údaje na faktuře neuvádět?


Samozřejmě ano. Pro tento případ jsme v objednávkovém formuláři připravili speciální políčko Nepřeji si na faktuře uvádět jméno, příjmení, telefon a e-mail kontaktní osoby. Pokud jej zaškrtnete, na faktuře se tyto údaje neobjeví a budou použity pouze pro bezproblémové doručení zboží.

Nabízíte i jiné hry?


Pořád vymýšlíme něco nového... Brzy se dozvíte podrobnosti :-)

Hra Vzhůru do provozu! obsahuje celkem 325 otázek. Není to málo?


Máme vyzkoušeno, že není. Otázky ve hře pokrývají nejdůležitější oblasti bezpečného chování v provozu. Otázky se za nějakou dobu sice začnou opakovat, ale to je vlastně i účel - pomůže to dítěti si pravidla dopravního provozu osvojit a zapamatovat. Hry Vzhůru na vlastivědu! a Vzhůru na přírodovědu! pak obsahují rovnou 600 otázek, u kterých se určitě dozvíte spoustu nových zajímavostí.

Nejsou děti v nevýhodě, když hrají s dospělými? Ti přece učivo základních škol znají.


Budete se divit, ale síly budou vyrovnané. Všechny naše hry obsahují také otázky, na které kolikrát lépe dovedou odpovědět právě děti. S klidným svědomím tak naše vzdělávací deskovky můžeme doporučit pro celou rodinu.


Nenašli jste, co Vás zajímá?

Zeptejte se!

Vzdělávání zábavnou hrou.

Deskové hry pro zábavu i poznání.

Vlastivěda zábavnou hrou. 600 otázek a odpovědí s dětmi procvičí učivo o naší vlasti. Čeká na vás zeměpis, dějepis, občanská výchova i hledání ve slepé mapě.

Více informací »

Přírodověda zábavnou hrou. 600 otázek a odpovědí s dětmi procvičí učivo přírodovědy. Vyzkoušejte své znalosti z oblasti neživé přírody, rostlin, živočichů i člověka.

Více informací »

Protidrogová prevence strategickou hrou. Zvolte si správnou strategii, procházejte městem, zjistěte informace o 12 druzích drog a pochytejte drogové dealery dřív, než vaši soupeři.

Více informací »

Volba povolání zábavnou hrou. 146 různorodých profesí a 1168 úkolů vám pomůže vybrat, jaké profesi se v životě budete věnovat. Vytvořeno ve spolupráci se školními kariérními poradci.

Více informací »

Dopravní výchova zábavnou hrou. 325 otázek a odpovědí s dětmi procvičí chování v dopravě v roli chodce, cyklisty, pasažéra v hromadné dopravě i záchranáře.

Více informací »

Český jazyk zábavnou hrou. Více než 1000 otázek pro druháky a třeťáky. Podíváme se na různá témata od významů slov a druhů vět, přes pravopis a slovní druhy, po vyjmenovaná slova.

Více informací »

Český jazyk zábavnou hrou. Více než 1000 otázek pro čtvrťáky a páťáky prověří jejich znalosti slovních druhů, stavby vět, spisovnosti, pravopisu, ale i chápání psaného textu.

Více informací »

Matematika zábavnou hrou. Zábavné počítání a procvičování příkladů na sčítání, odčítání a malou násobilku pro děti v 1. a 2. ročníku na ZŠ. 4 herní plány v jednom balení.

Více informací »

Matematika zábavnou hrou. Zábavné počítání a procvičování příkladů na násobilku a sčítání a odčítání v oboru do 1000 pro děti ve 3. a 4. ročníku na ZŠ. 4 herní plány v jednom balení.

Více informací »